Kundi ambalo linaendelea kufanya vizuri siku hadi siku la Waswazi hapa ni wimbo wao Nakosa Imani na wamemshirikisha Rich Mavoko, na wimbo huu umerekodiwa na mtayarishaji Abba Process.

Waswazi-cover

Waweza kusikiliza na kudownload hapa.

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s