Rapa darasa ameachia rasmi ngoma ambayo aliwahi kuitangaza kuwa itatoa soon, ambayo amefanya collabo na Mr. Blue, wimbo unaitwa Heya Haye umefanyika chini ya studios za Free Nation na mtayarishaji ni Mr. T- Touche

Darasa

Waweza kusikiliza na kupakua hapa!

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s