Video mbayo ilikuwa inasubiriwa kwa hamu kubwa sana kutoka kwa yamoto band, video imeongozwa na godfather nchini afrika ya kusini, audio ya wimbo imetengenezwa na mtayarishaji Mensen Selekta  na H2O Music.

Itazame hapa

Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s